|   On-line: 26




 
WEEKENDOWY FUTBOLOWY ROZKŁAD JAZDY
Pierwsza zagra Broń Radom, bo już w czwartek 10 czerwca, ale tak naprawdę wszystkie piłkarskie oczy skierowane są na niedzielę 13 czerwca, kiedy swój bój o awans do PKO Ekstraklasy stoczy Radomiak Radom. Do ostatecznych rozstrzygnięć dojdzie także w IV lidze, gdzie przy czarnym scenariuszu może spaść aż cztery nasze ekipy. Ciekawych pojedynków nie zabraknie także, rzecz jasna, w Tymex Lidze Okręgowej, obu grupach Campeon.pl Klasy A i Zyko-Dróg Klasy B.
Zapraszamy na stadiony!


Fortuna 1. Liga
RADOMIAK RADOM – KORONA KIELCE, niedziela 13 czerwca, godz. 12:40

III liga
BROŃ RADOM – RKS RADOMSKO, czwartek 10 czerwca, godz. 19

IV liga
ZAMŁYNIE RADOM – PILICA BIAŁOBRZEGI, piątek 11 czerwca, godz. 18 (mecz w Białobrzegach)
OSKAR PRZYSUCHA – MAZOVIA MIŃSK MAZOWIECKI, sobota 12 czerwca, godz. 17
MAZOWSZE GRÓJEC – MSZCZONOWIANKA MSZCZONÓW, sobota 12 czerwca, godz. 17
HUTNIK HUTA CZECHY – RADOMIAK II RADOM, sobota 12 czerwca, godz. 17
PODLASIE SOKOŁÓW PODLASKI – KS WARKA, sobota 12 czerwca, godz. 17
TYGRYS HUTA MIŃSKA – PROCH PIONKI, sobota 12 czerwca, godz. 17

Tymex Liga Okręgowa
ENERGIA KOZIENICE – IŁŻANKA KAZANÓW, sobota 12 czerwca, godz. 11
LKS PROMNA – ORZEŁ WIERZBICA, sobota 12 czerwca, godz. 11
SZYDŁOWIANKA SZYDŁOWIEC – ZWOLENIANKA ZWOLEŃ, sobota 12 czerwca, godz. 11
POWIŚLANKA LIPSKO – DROGOWIEC JEDLIŃSK, sobota 12 czerwca, godz. 16
PILICA NOWE MIASTO NAD PILICĄ – KRÓLEWSCY JEDLNIA, niedziela 13 czerwca, godz. 16
GRYF POLICZNA – ISKRA GÓZD, niedziela 13 czerwca, godz. 17
ZAWISZA SIENNO – ZODIAK SUCHA, niedziela 13 czerwca, godz. 17
CENTRUM RADOM – MOGIELANKA MOGIELNICA, niedziela 13 czerwca, godz. 17
JODŁA JEDLNIA-LETNISKO – ORONKA OROŃSKO, niedziela 13 czerwca, godz. 18

Campeon.pl Klasa A, grupa I
POLONIA IŁŻA – SKARYSZEWIANKA SKARYSZEW, sobota 12 czerwca, godz. 11
KS CHOMENTÓW – KS JASTRZĄB, sobota 12 czerwca, godz. 16
PLON GARBATKA-LETNISKO – GRACJA TCZÓW, sobota 12 czerwca, godz. 17
GRYFIA MIRÓW – WISŁA CHOTCZA, sobota 12 czerwca, godz. 17
BROŃ II RADOM – ENERGIA II KOZIENICE, niedziela 13 czerwca, godz. 11
AKCJA JASTRZĘBIA – KRĘPIANKA RZECZNIÓW, niedziela 13 czerwca, godz. 17
KS MAGNUSZEW – WISŁA SOLEC NAD WISŁĄ, niedziela 13 czerwca, godz. 13

Campeon.pl Klasa A, grupa II
SOKÓŁ PRZYTYK – KS LESZNOWOLA, sobota 12 czerwca, godz. 11
WULKAN ZAKRZEW – BLASK ODRZYWÓŁ, sobota 12 czerwca, godz. 15
SADOWNIK BŁĘDÓW – GPSZ GŁUCHÓW, niedziela 13 czerwca, godz. 10
SKS POTWORÓW – POWAŁA TACZÓW, niedziela 13 czerwca, godz. 14
LEGION GŁOWACZÓW – KRASKA JASIENIEC, niedziela 13 czerwca, godz. 16
ORZEŁ GIELNIÓW – RUSZCOVIA BORKOWICE, niedziela 13 czerwca, godz. 17
MKS WYŚMIERZYCE – KS BŁOTNICA, niedziela 13 czerwca, godz. 17
MŁODZIK RADOM – GKS CHYNÓW, niedziela 13 czerwca, godz. 18
Pauzuje CHOJNIAK WIENIAWA

Zyko-Dróg Klasa B, grupa I
HUBAL CHLEWISKA – ZORZA KOWALA, sobota 12 czerwca, godz. 17
POSTĘP ŁAZISKA – GRACJA II TCZÓW, sobota 12 czerwca, godz. 17
WKS ZAJEZIERZE – VIDEO CIEPIELÓW, niedziela 13 czerwca, godz. 12
ZWOLENIANKA II ZWOLEŃ – LEGION SUSKOWOLA, niedziela 13 czerwca, godz. 18
LZS ZALESICE – KS MAKÓW 0:12

Zyko-Dróg Klasa B, grupa II
KS WYSOKIN – STRAŻAK WIELOGÓRA, sobota 12 czerwca, godz. 16
GKS BELSK DUŻY – JAGUAR WOLANÓW, niedziela 13 czerwca, godz. 11
ZORZA KLWÓW – ISKRA ZBROSZA DUŻA, niedziela 13 czerwca, godz. 16
MEGAWAT ŚWIERŻE GÓRNE – KS STROMIEC, niedziela 13 czerwca, godz. 17
Pauzuje KP STANISŁAWICE

Poleć artykuł swoim znajomym



Chcesz znać wyniki jeszcze szybciej, a jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? KONIECZNIE ZRÓB TO TERAZ!

Data: 2021-06-10 11:38:42 | Kategoria: Piłka Nożna / | Odwiedzin: 1237
 





Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej

Mamy Mistrza Świata w Akrobacji Szybowcowej! 01-08-2021
 
Historyczny triumf Radomiaka nad Legią [DUŻA GALERIA] 01-08-2021
 
Mistrzowskie osiągnięcia Wiktora Janduły i Julii Adamczyk! 01-08-2021
 
Radomiak poskromił mistrza Polski [SKRÓT MECZU I KOMENTARZE] 01-08-2021
 
Mimo porażki, pierwszy sparing HydroTrucku Radom na plus 31-07-2021
 
Wymarzony powrót ekstraklasy do Radomia - Radomiak pokonał Legię Warszawa!!! 31-07-2021
 
Sparingi, sparingi, sparingi... [WYNIKI I CIEKAWOSTKI] 31-07-2021
 
Bolesne, choć sparingowe zderzenie Pilicy Białobrzegi z III ligą 31-07-2021
 
Broń Radom rozegrała z Orliczem Suchedniów ostatni sparing przed ligą 31-07-2021
 
Radomiak przed ekstraklasowym debiutem w roli gospodarza 30-07-2021
 
MKS Wyśmierzyce szuka nowego trenera 30-07-2021
 
Bal Brothers wracają do Włoch 29-07-2021
 
Patryk Mikita w Stomilu Olsztyn 29-07-2021
 
Trzeci sezon Radomiaka Radom z energią od Enei Wytwarzanie 29-07-2021
 
Specjalna cena karnetu na mecze HydroTrucku Radom 29-07-2021
 



Copyright 2008 - 2012 RadomSport.pl