|   On-line: 9



 
Sprawdziany generalne i inne sparingi w regionie
Za tydzień startują rozgrywki Decathlon 5. Ligi, Tymex Ligi Okręgowej, Wosztyl.eu Klasy A, więc drużyny z tych klas rozgrywkowych rozgrywały ostatnie mecze kontrolne. Nie było ich tak dużo, jak zwykle, bo na przeszkodzie w wielu miejscach stanęła pogoda, ale warto sprawdzić wyniki jakie osiągały poszczególne zespoły tuż przed ligą.


RADOMIAK II RADOM - DROGOWIEC JEDLIŃSK 4:0 (0:0)
Bramki:
Markiewicz (55. - karny), Podsiadło (56., 71. 87.)
Radomiak: Jerke - Markiewicz, Wołczyński, Kucharski, Łyko, Majer, Luizao, Molendowski, Ziółek, Łukasik, Klimas oraz Procki, Podsiadło, Kozłowski, Dryja, Konopka.
Drogowiec: Samb - Lech, Nowakowski, Mortka, testowany, Nowocień, Woźniak, Kharchuk, Dobosz, Zenik, Miturski oraz Wroński, Kobza, Goliński, Kołodziejczyk, K. Wojciechowski, F. Wojciechowski, Golec.

SPARTA JAZGARZEW - LKS PROMNA 3:4 (1:3)
Bramki:
Kozyra 2, Boniecki, Jadacki

ENERGIA KOZIENICE - BROŃ RADOM 5:3 (2:1)

JODŁA JEDLNIA-LETNISKO - PROCH PIONKI 2:3 ( 1:0)
Bramki:
Iwanowski (55.), samobójcza (57.), Wrochna (83.) - Świecielski (29.), Czarnecki (68.)
Jodła: Prasek - Czarnecki, Gromski, Dobrasiewicz, Borkowski, Rutka, Jonczyński, Oparcik, Lipka, Janik, Świecielski oraz Sadkowski, Bednarczyk, Seledec, Tolik.
Proch I połowa: Wójcik – Denkiewicz (19. Strzelecki), Kapusta, Gromski, Szewczyk, Kubryn, Abaa, Kołodziej, Michalski, Bojek, Szczepański.
Proch II połowa: Wójcik (72. Wałęka) – Michalski (72. Wrochna), Iwanowski, Gromski (72. Kapusta), Szewczyk, Kubryn (62. Strzelecki), Więcek, Abaa (62. Drab), Sharko, Gil, Janiszewski.

POWIŚLANKA LIPSKO - WISŁA SOLEC NAD WISŁĄ 9:1 (3:1)
Bramki:
Nogaj (26.), Pacek (36., 65.), testowany 2 (44., 51., 66.), Jabłoński (69.), Król (75., 77.) - Davydnyi (32.)
Powiślanka: Wilk - testowany 1 (60. Włoszczak), Bzikot, Cieciura, Plesz, Szczerba (46. Wójtowicz), Spychaj (66. Król), Pacek (66. Szczerba), Król (46. testowany 3), Nogaj (66. Jabłoński), testowany 2 (66. Magierek).

LEGION SUSKOWOLA - GRACJA TCZÓW 0:11 (0:8)
Bramki:
Kosowski (13., 19., 24., 30., 43.), Stawczyk (20., 38.), Chmurzyński (22.), Starzyk (46.), J. Gleguła (54.), Kopeć (85.)
Gracja: Wargacki - Woźniak, I. Odzimkowski, K. Odzimkowski, Jeżmański, Kosowski, Ćwiklak, Ogonowski, Starzyk, Chmurzyński, Stawczyk oraz Zenka, Sekuła, Szczepański, Wolszczak, J. Gleguła, Malec, Pawlak, Kopeć.

MAZOWSZE GRÓJEC - MAZOVIA II MIŃSK MAZOWIECKI 2:4 (1:0)
Bramki:
: Orłowski, Ostrowski
Mazowsze: Dąbrowski – Kozłowski, Gałka, Nojek, Wolszczak, K. Konopka, Derewicz, Złoch, Orłowski, Prasek, Ostrowski oraz M. Konopka, Gotlib, Rola, Merski, Sosnowski, Przybylski.

MŁODZIK RADOM - ISKRA GÓZD 2:1 (1:0)
Bramki:
Tryliński, Sambor

SOKÓŁ PRZYTYK - AKCJA JASTRZĘBIA 3:3 (1:1)
Bramki:
Gołebiowski (26., 49.), testowany (84.) - Kilianek (31., 62.), Wcibisz (90.)
Sokół: Kosiec - Kamil Kowalczyk, Czyżykowski, Rychlicki, G. Soliński, Wachnicki, Mariusz Soliński, Siwiek (46. Bełzowski), Czajka (55. testowany), Michał Soliński, Gołębiowski (71. Korgul).

ORONKA OROŃSKO - JAGUAR WOLANÓW 4:3 (3:1)
Bramki:
Nogaj 2, Sapieja, Czarnecki (karny) - Wójcicki, Neska, Zdonek
Oronka: Grzyb (65. Mazur, Czerepak) - Suligowski (46. Zepchło), Pietralski, Ziętkowski, Szczygłowski (68. Nitek), Śwircz, Nogaj (79. Drużdżel), Czerepak, Orłowski (81. Putin), Sapieja (72. Fokt), Czarnecki.
Jaguar: B. Gibała - Trojanowski, Derleta, Siwak, Sieradz, K. Pikiewicz, P. Sambor, F. Pikiewicz, Zdonek, Neska, Wójcicki oraz B. Siara, K. Sambor, K. Gibała, Faliński, Ciciora, Sukiennik, Łobodziński.

ENERGIA II KOZIENICE - ZWOLENIANKA ZWOLEŃ 1:3 (0:1)
Bramki:
- Piskorz, Rogala, Stępień

LEGION GŁOWACZÓW - PLON GARBATKA-LETNISKO 7:0 (4:0)
Bramki:
O.Giza 3, Przerwa, Trociński, Woźniak, Musiał

KS JEDLANKA - HUBERTUS CHOMENTÓW 2:6 (2:4)
Bramki:
- P. Lisek 2, Kszczotek 2, Arak, Aleksandruk

CHOJNIAK WIENIAWA - POSTĘP ŁAZISKA 2:1 (1:0)
Bramki:
Kepczyński, Zawisza
Chojniak: T. Papis - Sadownik, Witusiński, Terlecki, M. Swęda, Ł. Pełka, Zawisza, Norek, K. Pełka, K. Papis, Kępczyński oraz D. Swęda, Kosiec, F. Pełka, Kalita, Szczęsny, Szeliga, Banasiak, Kapusta.

GRACJA II TCZÓW - GSKS LEOKADIÓW 10:2 (3:1)
Bramki:
Szczepanik (20.), Wasiak (28., 42., 79., 81.), Chmurzyński (50., 60., 66., 70.), K. Wolszczak (62.)
Data: 2023-03-12 10:25:28 | Kategoria: Piłka Nożna / | Odwiedzin: 2265
 





Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej

Pilica Białobrzegi wygrała sparing i potwierdziła transfery 17-02-2024
 
Radomiak zwycięski w sobotnim sparingu 17-02-2024
 
Podwójny sprawdzian radomskiej Broni 17-02-2024
 
Trzysetowa przygoda Czarnych w hali ZAKS-y 17-02-2024
 
Koszmar Radomiaka w nowym roku trwa. Tym razem porażka z Pogonią Szczecin 16-02-2024
 
SPARINGOWY ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (17-18 lutego) 16-02-2024
 
Kolejny finalista wśród radomskich sędziów 16-02-2024
 
Sześć medali zawodników AT Masters 16-02-2024
 
Zbliża się 9. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Tropem Wilczym 16-02-2024
 
Osiem goli na rozbiegu sparingowego weekendu 16-02-2024
 
Trzy miejsca na podium radomian w Grand Prix Mazowsza 15-02-2024
 
HydroTruck Radom rozprawił się z Niedźwiadkami Przemyśl 14-02-2024
 
Michał Kaput i Leonardo Rocha wypadli z gry na dłużej 14-02-2024
 
Napastnik z Portugalii - Jardel Silva - dołączył do Radomiaka Radom 14-02-2024
 
Czas start! Przetarg na budowę brakujących trybun na stadionie przy Struga 63 13-02-2024
 



Copyright 2008 - 2012 RadomSport.pl