|   On-line: 39
 
Dodatkowe pieniądze na zakłady - jak odebrać?
Bonusowe środki na grę to jeden z najbardziej pożądanych przez wszystkich typerów elementów bukmacherki. Z jakich źródeł mogą pochodzić dodatkowe pieniądze na zakłady i jak je zdobyć? Podpowiadamy!


Obok atrakcyjnej oferty promocyjnej ciężko przejść obojętnie - niezależnie od tego, czy mówimy o internetowych zakupach czy o zakładach bukmacherskich. Nic więc dziwnego, że fakt ten wykorzystują operatorzy zakładów wzajemnych, szczególnie jeśli chodzi o nowych graczy.

Takie akcje bonusowe mają to korzyść zarówno dla bukmachera, jak i dla typera. Atrakcyjny bonus na start przyciąga nowych graczy do danego operatora, a typerowi umożliwia powiększenie swojego kapitału, co przełożyć się może na większą liczbę kuponów, a więc i większą szansę na wygraną. Sprawdziliśmy, jak odebrać darmowy freebet na zakłady u polskich bukamecherów oline.

Jak odebrać darmowy bonus?
By otrzymać gratisowe środki na typowanie należy przede wszystkim zarejestrować konto do obstawiania u danego buka. Proces rejestracyjny u każdego polskiego bukmachera online jest bardzo prosty i zajmuje maksymalnie kilka minut. Czasem podczas rejestracji wymagane jest zaznaczenie zgód marketingowych lub potwierdzenie, że chcemy otrzymać od bukmachera pakiet powitalnych premii finansowych.

Potem najczęściej musimy zasilić swoje konto depozytem, czyli wpłacić pieniądze, które chcemy przeznaczyć na grę. To, ile najbardziej opłaca się przelać, by odebrać najkorzystniejszy bonus zależy od bukmachera, dlatego polecamy zawsze czytać regulaminy promocji powitalnych, z których chcemy skorzystać. Regulaminy zawierają też tzw. warunki obrotu, czyli informacje o tym, ile razy musimy obrócić wpłaconą kasą, nim zostanie nam przyznany bonus (dotyczy najczęściej bonusów procentowych od wpłaty). Po spełnieniu tych warunków na naszym saldzie pojawią się dodatkowe pieniądze jako prezent od bukmachera na nowe konto.

Dodatkowe środki na zakłady bukmacherskie: co można zyskać?
Bukmacherzy najczęściej proponują graczom trzy rodzaje premii finansowych, dostępnych w ramach bonusów powitalnych. Najpopularniejszą z nich jest bonus od depozytu, gdzie kluczowe znacznie odgrywa kwota pierwszej wpłaty. To ona wpływa na wysokość puli pieniężnej, jaką typer otrzymuje od bukmachera (często nawet do 100%). Przykładowo, typer wpłaca do bukmachera 500 zł w ramach pierwszego depozytu, a od buka dostaje drugie 500 zł jako bonus, więc łącznie ma na zakłady 1000 zł.

Kolejnym rodzajem bonusu na start jest zakład bez ryzyka, w którym w razie niepoprawnie wytypowanych zdarzeń na kupnie, bukmacher wraca nawet całość stawki za kupon. Istotą takiego zakładu, nazywanego też cashbackiem, jest fakt, że ograniczamy ryzyko straty finansowej. Jak to działa w praktyce? Stawiamy kupon, spełniający warunki promocji (zależne od regulaminu - np. na kuponie muszą być co najmniej trzy zdarzenia, cały kupon musi dotyczyć zdarzeń na piłkę nożną, minimalny kurs selekcji to 1.30 itd.) i jeśli okaże się on trafiony, to zgarniamy wygraną. Jeśli nie trafimy, buk zwraca nam kasę za ten kupon - może to być 100% stawki lub np. 80% lub 50%, zależnie od bukmachera i zasad akcji bonusowej.

Ostatnią i najbardziej pożądaną przez typerów formą promocji dla graczy jest tzw. freebet, czyli darmowy zakład. Daje on szanse na zagrania bez własnego wkładu pieniężnego i to właśnie to odróżnia go od dwóch wyżej wspomnianych bonusów. Tam bowiem do ich otrzymania konieczne było złożenie depozytu na swoim koncie, a w wypadku freebetu wystarczy jedynie się zarejestrować. Darmową kasę możemy przeznaczyć w całości na jeden kupon lub podzielić ją na kilka mniejszych kuponów - to również zależy od regulaminu promocji.

Z kodem promocyjnym wyższy bonus na start
Jeśli chcecie odebrać dodatkową kasę na zakłady, to pamiętajcie też o kodach promocyjnych. Kody, użyte podczas rejestracji konta (wystarczy wpisać lub wkleić kod w formularzu rejestracyjnym) pozwalają na otrzymanie najlepszych na rynku bonusów powitalnych i z tego też powodu cieszą się coraz większą popularnością. Na szczególną uwagę zasługuje kod promocyjny LEGALSPORT, który jest uniwersalny i działa u każdego buka internetowego w Polsce.

Jakie profity na start można zyskać za rejestrację z kodem LEGALSPORT? W forBET za kod możemy zgarnąć nawet 310 zł dodatkowej kasy: powitalny cashback zostaje podniesiony z 100 zł do 1200 zł, bonus od depozytu rośnie z 2000 zł do 2080 zł, a dodatkowo otrzymujemy darmowy zakład 30 zł, który w klasycznej ofercie jest niedostępny. Z kolei w Superbet do powitalnego cashbacku 2500 zł, bonusu 200 zł od wpłaty i freebetu 20 zł za apkę otrzymamy dodatkowo darmowy zakład 34 zł, również niedostępny w standardowej ofercie.
Jeśli zależy Wam na jak największej dodatkowej kasie na zakłady sportowe, to polecamy założyć konto do typowania u więcej niż jednego buka. Każdy operator oferuje nowym graczom premie powitalne, więc im więcej kont założycie, tym większa będzie łączna suma Waszych bonusów na grę!
Data: 2023-03-11 14:40:15 | Kategoria: Inne / | Odwiedzin: 750
 

Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej

Sportowe środowisko pożegnało Jerzego Figasa 18-03-2023
 
Radomiak przegrał z Legią Warszawa 17-03-2023
 
Wiosna w lidze amatorskiej pełną gebą 17-03-2023
 
Mariusz Lewandowski: - Chcemy pokazać piłkarską jakość! 16-03-2023
 
Koniec tajemnic. Solidne wzmocnienia Centralnych 16-03-2023
 
PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (17-19 marca) 16-03-2023
 
Pilica z jednym punktem na inaugurację piłkarskiej wiosny w Białobrzegach 15-03-2023
 
Radomiak zagra z Cracovią w sobotę po świętach 15-03-2023
 
Martyna Kotwiła szlifuje formę pod afrykańskim Słońcem 15-03-2023
 
Pogrzeb Jerzego Figasa w sobotę. Zmiana godzin sobotnich meczów 15-03-2023
 
Wyjątkowy wieczór z radomskim mistrzem olimpijskim 14-03-2023
 
Rozpoczyna się wiosna w lidze amatorskiej 14-03-2023
 
Turecka atakująca nie jest już zawodniczką Radomki 13-03-2023
 
Blisko pół setki medali zapaśników Olimpijczyka 13-03-2023
 
Odszedł honorowy prezes Radomiaka i ROZPN 13-03-2023
 Copyright 2008 - 2012 RadomSport.pl