|   On-line: 45

Co raz więcej emocji przy tenisowych stołach
Krzysztof Witerski i Ryszard Głód triumfowali w drugim turnieju Grand Prix Radomia w tenisie stołowym, który organizowany jest przez RTKKF Radom.

W kategorii weteranów przypomniał sobie skuteczną grę wieloletni uczestnik radomskich zawodów Krzysztof Witerski. Już w fazie grupowej swoją spokojną kombinacyjną grą pokonał wszystkich rywali. W najciekawszej grze wygrał z Bogusławem Wróblem 3:2. W fazie pucharowej także kontynuował skuteczną grę. W półfinale pokonał Krzysztofa Wolaka 3:1 a w wielkim finale ograł Stanisława Więcaszka 3:2 (w V secie 11-5). Trzecie miejsce zajął Bogusław Wróbel pokonując Krzysztofa Wolaka 3:1. Dopiero na siódmym miejscu rywalizację zakończył zwycięzca pierwszego turnieju Grzegorz Janek, pokonując w decydującej grze Wojciecha Czekaja 3:1.

W kategorii OPEN zwyciężył Ryszard Głód, pokonując najpierw Oleksandra Litynskyiego 3:0 a w finale Jurija Chalenkę. Decydujący turniej zostanie rozegrany w sobotę, 5 listopada 2022 r. o godz.10.00. tradycyjnie w CKU w Radomiu ul. Kościuszki 7.

W kategorii weteranów zapowiada się zacięta rywalizacja do ostatniej piłeczki, bo o miejsca na podium powalczą zarówno zwycięzcy dwóch rozegranych już turniejów oraz napierający na nich pozostali gracze. Także w kategorii OPEN trudno wskazać faworyta. Dla najlepszych RTKKF w Radomiu ufundował puchary i nagrody rzeczowe.
Data: 2022-10-26 13:11:42 | Kategoria: Inne / Tenis stołowy | Odwiedzin: 1632

Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej

Siatkarka Radomki nie zagra już w TauronLidze 18-04-2024

Ruta w finale Iame Series Italy we Włoszech 18-04-2024

Martyna Kotwiła powołana na mistrzostwa świata. Powalczy o wyjazd na Olimpiadę! 18-04-2024