|   On-line: 22

Rozpoczęła się rywalizacja Grand Prix przy stołach
Za nami pierwszy turniej o Grand Prix Radomia w tenisie stołowym. W gronie weteranów, którzy zainaugurowali rywalizację, dominowali faworyci. W kategorii open triumf padł łupem Przemysława Nowaka.

W grupie pierwszej wygrał Krzysztof Witerski, natomiast grupę drugą zdominował Tomasz Sobczyk. Gdy wydawało się, że finał z udziałem tych zawodników to tylko formalność, doszło do przebudzenia Grzegorza Janka z Radomia. Po ciężkich bojach w grupie, dostał się do fazy pucharowej. W niej nie dał rywalom żadnych szans. Kolejno pokonał w ćwierćfinale Czesława Snopka 3:1, w półfinale wygrał z Krzysztofem Witerskim, także 3:1, a w wielkim finale, po pasjonującej grze pokonał Stanisława Więcaszka 3:2. Trzecie miejsce zajął Krzysztof Witerski.

W kategorii OPEN zwyciężył Przemysław Nowak, pokonując w finale Oleksandra Lityńskyiego 3:2. Trzecie miejsce zajął Volodymyr Aksonov.

Kolejny turniej zostanie rozegrany w najbliższą sobotę (22 października 2022 r.) w sali CKU w Radomiu przy ul. Kościuszki 7. Początek gier godz. 10.00. Turniej powinien dostarczyć jeszcze więcej emocji, bo swój udział zapowiedzieli nieobecni w pierwszej odsłonie m.in. Bogusław Wróbel, Sławomir Sulis, Dariusz Bukalski w kategorii weteranów oraz Mariusz Ablewski, Eryk Skura, Andrzej Krężel i Ryszard Głód w kategorii OPEN.
Data: 2022-10-19 09:23:28 | Kategoria: Inne / Tenis stołowy | Odwiedzin: 1629

Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej