|   On-line: 31

Cerrad Enea Czarni wywalczyli pierwszy triumf i komplet punktów w sezonie!
Siatkarze Cerradu Enea Czarni Radom doczekali się pierwszego punktu w tym sezonie! Z Treflem Gdańsk wygrali już dwa sety!

Sobotnie granie w PlusLidze rozpoczął znakomity pojedynek pomiędzy ekipami, które nie tak dawno wygrały w Radomiu - Projektem Warszawa i ZAKSą Kędzierzyn-Koźle. Po pięciosetowym boju, fani, którzy spędzali popołudnie przed telewizorami, liczyli na równie ciekawy bój radomian z Treflem. Zaczął się on niezwykle obiecująco dla radomian, którzy serwowali agresywniej niż w poprzednich trzech spotkaniach, a skuteczny blok pozwolił im wypracować pięciopunktową przewagę (18:13). W samej końcówce trzy świetne ataki zanotował Rafał Faryna i pierwszy wygrany set Cerradu Enea Czarni w sezonie stał się faktem.

Na chwilę, w drugim secie wróciły demony z poprzednich meczów, ale w trzeciej odsłonie, szczególnie w jej długiej końcówce, uaktywnił się czarny charakter radomian, a kropkę nad "i", gwarantującą pierwszy punkt w obecnym sezonie zdobył Aleksander Berger. Ten moment okazał się kluczowy dla losów konfrontacji. Także bowiem ostatni set, w którym Czarni posiadali przewagę psychiczną zakończył się na przewagi zwycięstwem radomian. Mogli więc oni fetować pierwszy triumf i komplet punktów w tym sezonie!

CERRAD ENEA CZARNI RADOM - TREFL GDAŃSK 3:1 (25:19, 20:25, 31:29, 26:24)
Cerrad Enea:
Kędzierski, Berger, Lemański, Faryna, Rusin, Warda, Masłowski (libero), Nowowsiak (libero) oraz Ostrowski, Gąsior, Sadkowski, Firszt, Santana.
Trefl: Kampa, Reichert, Crer, Wlazły, Lipiński, Mordyl, Olenderek (libero) oraz Ciok, Kozub, Kasak, Mika, Urbanowicz, Łaba.

Poleć artykuł swoim znajomym

Chcesz znać wyniki jeszcze szybciej, a jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? KONIECZNIE ZRÓB TO TERAZ!

Data: 2021-10-23 15:09:36 | Kategoria: Siatkówka / PlusLiga | Odwiedzin: 1999

Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej