Końskie też za mocne, Uniwersytet Radom przedostatni Mimo, że to już dziewiąta kolejka, KS Uniwersytet Radom wciąż pozostaje z jednym zwycięstwem w pierwszej lidze. Tym razem, grając przed własną publicznością, musiał uznać wyższość KSSPR Końskie. Wygrana gości ze Świętokrzyskiego nie podlegała żadnej dyskusji.
Niewiele brakowało, a do spotkania w ogóle by nie doszło, a zespół z Końskich wygrałby walkowerem. Na czas nie stawiła się bowiem opieka medyczna, której obecność jest jednym z warunków rozegrania meczu. Ostatecznie, odpowiednie służby przyjechały do hali i pojedynek rozpoczął się z 39-minutowym opóźnieniem.
Kiedy prowadzenie dał Uniwersytetowi Paweł Kowalczyk, była chwila nadziei, że radomianie powalczą o korzystny wynik, a być może odniosą pierwsze zwycięstwo w obecnym sezonie u siebie. Niestety, goście bardzo szybko sprowadzili takie myślenie na ziemię. Kiedy w 8. minucie objęli prowadzenie 4:3, nie oddali go już do końca spotkania.
Jeszcze przed przerwą, przewaga Końskich rosła lawinowo. 3:7, 6:11, aż wreszcie 9:15 wraz z syreną oznajmiającą koniec pierwszej połowy. Stało się jasne, że tylko cud może sprawić, że gospodarze mogą ten mecz wygrać. Nic takiego jednak nie nastąpiło, bo i nastąpić nie mogło. Przyjezdni spokojnie kontrolowali przebieg spotkania i mogli zwyciężyć nawet wyżej. Dwie ostatnie bramki zdobył jednak Paweł Kowalczyk, czym zmniejszył nieco stratę do triumfatora zawodów.
KS UNIWERSYTET RADOM - KSSPR KOŃSKIE 23:30 (9:15)
Uniwersytet: Markowski 1, Hernik - Kubajka 7, Wasik 5, Kowalczyk 5, Rojek 3, Kiraga 1, Stanik 1, Socha, Maszczyński, Pawelec.
GAS
Poleć artykuł swoim znajomym
Chcesz znać wyniki jeszcze szybciej, a jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? KONIECZNIE ZRÓB TO TERAZ!
|
Data: 2018-11-25 09:48:57 | Kategoria: Piłka Ręczna / I liga mężczyzn | Odwiedzin: 3128
|
|
|
|
Wszystkim uprawiającym sport polecamy buty
Nike
CIEKAWE LINKI TUTAJ
Regulamin konkursów SMS TUTAJ
Regulaminy konkursów znajdują się w redakcji
|
 Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej
|
|
KLASA A (grupa I): Polonia Iłża jak taran, Akcja Jastrzębia uchyla drzwi innym
|
05-05-2025
|
|
Klasa A (grupa II): Wyśmierzyce i Głuchów w grze o awans
|
05-05-2025
|
|
Radomiak Radom zostaje w Ekstraklasie na kolejny sezon!
|
04-05-2025
|
|
Druga wygrana Pilicy Białobrzegi, porażka Oskara Przysucha
|
04-05-2025
|
|
Wpadka Energii, wygrana Drogowca, derby dla Prochu, porażka Promnej [TABELA]
|
03-05-2025
|
|
Zguba Warki, Jodła powiększa przewagę w Tymex Lidze Okręgowej [TABELA]
|
03-05-2025
|
|
Klasa A (grupa II): GKS Stromiec, na razie, poza zasięgiem
|
30-04-2025
|
|
KLASA A (grupa I): Polonia Iłża na autostradzie do okręgówki
|
30-04-2025
|
|
Akademia Klasy Ekstra zawita do Radomia
|
30-04-2025
|
|
Sportowcy uczcili pamięć o wybitnym tenisiście
|
30-04-2025
|
|
PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (30 kwietnia - 4 maja)
|
29-04-2025
|
|
Walka, pasja i powrót Patryka Kozłowskiego na podium mistrzostw Polski!
|
28-04-2025
|
|
Radomiak walczył do końca i wyrwał punk Lechowi Poznań
|
27-04-2025
|
|
Broń Radom zremisowała na wyjeździe z ŁKS Łomża
|
26-04-2025
|
|
IV liga: Tylko punkt Oskara Przysucha, znów bolesna porażka Pilicy Białobrzegi
|
26-04-2025
|
|
|
|