|   On-line: 67



 
Porażka Czarnych na drugoligowym parkiecie
Nie było rewanżu się za porażkę poniesioną w pierwszej rundzie. Drugoligowi siatkarze Czarnych ponownie ulegli Skórzanym Skarżysko-Kamienna/SMS Kielce.

Pierwsze dwa sety wskazywały na to, że szykuje się długi i wyrównany pojedynek. Na tablicy wyników widniał remis 1:1. Przełomowa dla losów meczu okazała się trzecia partia. Podopieczni trenera Mateusza Grabdy niestety pozbawili w niej drużynę z Radomia jakichkolwiek złudzeń.

- Podobnie jak w większości momentów poprzedniego spotkania z Avią Świdnik, tak i tym razem przypominali świetnie zgraną i silną w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła machinę - podkreśla serwis echodnia.eu. Początek czwartego seta był wyrównany. Później gospodarze ponownie zdołali wypracować sobie przewagę. Od stanu 14:12 systematycznie ją zwiększali.

- W końcówce radomianie starali się jak mogli, ale nie byli w stanie odwrócić niekorzystnego dla siebie biegu wydarzeń. Po finale czwartej partii skarżysko-kielecki zespół wraz z trenerem Grabdą znów zaprezentował na parkiecie taniec radości. To był dla niego ważny triumf, przedłużający szansę na zajęcie miejsca w pierwszej ?ósemce? i grę w fazie play-off - podkreśla echodnia.eu.

- Nie uniknęliśmy wpadek i przestojów, ale to charakteryzuje też inne młodsze zespoły w tej lidze. Generalnie jestem zadowolony z postawy chłopaków. Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie i na wysokim poziomie - podsumował trener gospodarzy Mateusz Grabda.

Skórzani przeskoczyli z dziewiątego na siódme miejsce w tabeli. Tymczasem drużyna z Radomia plasuje się na szóstym, ale zakończyła już swój udział w rundzie zasadniczej.

SKÓRZANI SKARŻYSKO-KAMIENNA/SMS KIELCE - CZARNI RADOM 3:1 (25:21, 20:25, 25:12, 25:19)

Poleć artykuł swoim znajomym


Chcesz znać wyniki jeszcze szybciej, a jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? KONIECZNIE ZRÓB TO TERAZ!

Data: 2018-03-05 08:33:40 | Kategoria: Siatkówka / II liga mężczyzn | Odwiedzin: 8327
 




Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (30 kwietnia - 4 maja) 29-04-2025
 
Walka, pasja i powrót Patryka Kozłowskiego na podium mistrzostw Polski! 28-04-2025
 
Radomiak walczył do końca i wyrwał punk Lechowi Poznań 27-04-2025
 
Broń Radom zremisowała na wyjeździe z ŁKS Łomża 26-04-2025
 
IV liga: Tylko punkt Oskara Przysucha, znów bolesna porażka Pilicy Białobrzegi 26-04-2025
 
V liga: Pełna pula dla Energii i Prochu, remisy Radomiaka II i Drogowca 26-04-2025
 
Liderzy w odwrocie i inne niespodzianki w Tymex Lidze Okręgowej 26-04-2025
 
Lanie wody – o sporcie i wokół sportu 26-04-2025
 
Mocna grupa w Zarządzie MZPN 24-04-2025
 
PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (26-27 kwietnia) 24-04-2025
 
KLASA A (grupa I): Ani jednego zwycięstwa gospodarzy 24-04-2025
 
Broń odpadła z Pucharu Polski dopiero po rzutach karnych 23-04-2025
 
Klasa A (grupa II): Na wyjazdach, jak u siebie w domu 22-04-2025
 
Wyjazdowy remis Radomiaka Radom z Puszczą Niepołomice 21-04-2025
 
IV liga: Pierwsza wygrana Pilicy Białobrzegi, szalony mecz Oskara Przysucha 20-04-2025
 



Copyright 2008 - 2012 RadomSport.pl