|   On-line: 94



 
Przepowiednia kontuzjowanego prezesa...
Nawet poważna kontuzja Zygmunta Malinowskiego nie była w stanie zatrzymać go w domu, gdy w Urzędzie Miejskim podpisywana była umowa na wykonanie stadionu lekkoatletyczno-piłkarskiego. Utrudnieniu w poruszaniu się nie wpłynęły jednak na humor prezesa ROZLA, który przepowiedział, że skoro na nowym obiekcie bieżnia będzie koloru niebieskiego, także na stadionie przy ulicy Struga barwa nawierzchni będzie musiała zmienić się. Oczywiście na zieloną.

Stadion, na którego wykonanie umowa została dzisiaj podpisana, podobnie jak obiekt w Barcelonie, gdzie odbywał się ostatni czempionat w lekkiej atletyce, będzie posiadała bieżnię w kolorze niebieskim. Wiąże się to z materiałem, z którego będzie wykonana. Rzekomo gwarantuje on osiąganie lepszych wyników.

Zygmunt Malinowski tymczasem, pomimo kontuzji ścięgna Achillesa, nie tracił dobrego humoru. Zanim uroczystość się rozpoczęła, zażartował, że bieżnia będzie niebieska, bowiem na nowym obiekcie swoje mecze rozgrywać będzie piłkarska drużyna Broni. Nie omieszkał dodać, że w tej sytuacji na głowie dyrektora MOSiR-u spoczywać będzie obowiązek, żeby wystarać się o bieżnię koloru zielonego na stadionie przy ulicy Struga, gdzie na co dzień trenują i rozgrywają spotkania piłkarze Radomiaka.

Widocznie Pan Zygmunt wyznaje zasadę, że śmiech to zdrowie. My również mamy nadzieję, że doskonały humor, i jak najwięcej pozytywnych wieści związanych z budową nowych obiektów przyczynią się do jego szybkiego powrotu do zdrowia.

Z przymrużeniem oka - RadomSport.pl
Data: 05-08-2010 | Kategoria: Inne / Z przymrużeniem oka | Odwiedzin: 13631
 




Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej

Międzynarodowe zmagania tenisowe w Radomiu 05-09-2025
 
. 04-12-2025
 
Radomka zwyciężyła w pierwszym sparingu 04-09-2025
 
Obiekty przy PSP nr 6 będą zmodernizowane 04-09-2025
 
RKT RETURN – Klub, który od ponad 20 lat pisze tenisową historię 04-09-2025
 
Pucharowe niespodzianki w trzeciej rundzie zmagań 04-09-2025
 
Za nami Radom Handball Cup 02-09-2025
 
Integracyjne spotkanie Czarnych na plaży 02-09-2025
 
Radomianie ze zwycięstwami w Meczu Nadziei Olimpijskich 01-09-2025
 
Broń bez punktów na terenie wicelidera tabeli 30-08-2025
 
Radomiak po szalonym meczu wraca z Katowic bez punktów 29-08-2025
 
Poznaliśmy pary III rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu 28-08-2025
 
Broń podzieliła się punktami z rezerwami Widzewa 27-08-2025
 
Radomianin w czołówce jednego z najtrudniejszych górskich biegów kraju 26-08-2025
 
Daniel Kwiecień z kolejnym sukcesem 26-08-2025
 



Copyright 2008 - 2012 RadomSport.pl