|   On-line: 20

ECP Administrator z mistrzowskim tytułem
ECP Administrator został triumfatorem 26 edycji Mazowieckiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. Miejsca na podium wywalczyły także TKKF Domino Jastrząb oraz Brat-Met-UTH.

Podzczas turnieju finałowego najpierw Administrator rywalizował o miejsce w meczu decydującym o triumfie z Brat-Met-UTH. W pierwszym secie ci drudzy prowadzili 20:17 i wydawało się ten set wygrają. Administrator przy skutecznie grającym w ataku Krzysztofie Stańcu szybko zniwelował przewagę i wygrał. W drugim secie zdominował już rywalizację. W finałe Administrator nie dał szans drużynie TKKF Domino Jastrząb wygrywając 2:0.

W konfrontacji o 3. miejsce Brat-Met-UTH pokonał zespół AS Temida.

Puchary, medale i nagrody wręczyli sekretarz Mista Radomia, Rafał Czjkowski, przedstawiciel Cerradu Czarni Radom, Sławomir Monik, oraz wiceprezes Mazowieckiego TKKF, Andrzej Jaskiewicz. Najlepszy zawodnik otrzymał darmowy karnet na mecze występujących w PlusLidze siatkarzy.

Najlepszym zawodnikiem ligi w sezonie 2016 został Krzysztof Staniec (86 pkt, ECP Administrator), przed Rafałem Budzyńskim (76 pkt., Kowala), Kamilem Franasem (62 pkt, BRAT-MET-UTH).

Wyniki półfinału
ECP Administrator - BRAT-MET-UTH 2:0 (24, 22) Krzysztof Staniec
TKKF Domino - AS Temida 2:0 (20, 19) Rafał Skórnicki

Wyniki finałowe o 1-2 miejsce
ECP Administrator - TKKF Domino Jastrząb 2:0 (15, 17) Krzysztof Staniec
o 3-4 miejsce
BRAT-MET-UTH - AS Temida 2:0 (14, 13) Michał Bucki.

Poleć artykuł swoim znajomym

Chcesz znać wyniki jeszcze szybciej, a jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? KONIECZNIE ZRÓB TO TERAZ!

Zapraszamy Was także do naszej nowej grupy na Facebooku. Dołączajcie i zapraszajcie znajomych. Dzięki temu będziecie na bieżąco z tym, co dzieje się w sporcie w Radomiu i okolicach.

Data: 2016-12-05 17:05:57 | Kategoria: Siatkówka / Liga amatorska | Odwiedzin: 6452

Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej