Marek Chudziński wrócił do sztabu Broni Radom
Marek Chudziński wraca na stanowisko kierownika trzecioligowego zespołu Broni Radom. Jesienią funkcję tę pełnił Robert Miśkowski. - Czekają nas ciężkie tygodnie walki o zachowanie ligowego bytu, ale wierzę, że damy radę - podkreślił nowy-stary kierownik teamu z Plant
Data: 2021-04-14 23:26:49 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga
Michał Kielak zapewnił Broni Radom trzy punkty
Aż do 85. minuty wyjazdowego pojedynku Broni Radom wydawało się, że w sobotnie popołudnie największym szczęściarzem kolejki będzie Kamil Ulman, bramkarz outsidera tabeli, KS-u Wasilków. W ostatnich minutach konfrontacji dwukrotnie pokonał go Michał Kielak, zapewniając teamowi z Plant trzy punkty
Data: 2021-04-10 18:19:30 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga
Broń Radom ukarana walkowerem za mecz z GKS Wikielec!
Na boisku było 2:2, ale Łódzki Związek Piłki Nożnej, prowadzący rozgrywki III ligi grupy I, zweryfikował wynik meczu GKS Wikielec – Broń Radom, jako walkower 3:0 na korzyść gospodarzy. Powód? Broń dokonała czterech zmian w ciągu 45. minut, co jest zabronione regulaminem trzecioligowych rozgrywek.
Data: 2021-04-07 11:23:06 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga
Broń Radom rozpoczęła drugą rundę zmagań od remisu
Od wyjazdowego pojedynku z ubiegłotygodniowym rywalem, GKS Wikielec, rozpoczęli batalię w drugiej odsłonie sezonu piłkarze radomskiej Broni. Każdy punkt należy cenić, ale w sytuacji, gdy walczyć będą z tym przeciwnikiem o utrzymanie w lidze, o wiele cenniejszy byłby triumf...
Data: 2021-04-03 12:30:32 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga
Dajmy maksa dla Maksa - ruszyła pomoc dla kontuzjowanego piłkarza
20-letni Maksymilian Jończyk doznał koszmarnej kontuzji. Czeka go kosztowna operacja, długa reahabilitacja. Potrzebna jest pomoc. Wszyscy możemy mu pomóc
Data: 2021-04-01 09:16:41 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga
Broń Radom poznała terminarz spotkań w drugiej rundzie. Zacznie od wyjazdów
Piłkarze radomskiej Broni poznali rozkład pojedynków, jakie czekają ich w drugiej rundzie sezonu 2020/21. Walkę o utrzymanie rozpoczną od dwóch, dalekich wyjazdów. Zagrają w nich z GKS-em Wikielec i zamykającym tabelę KS-em Wasilków.
Data: 2021-03-30 09:29:50 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga
Cenny triumf Broni Radom [BRAMKI]
Niezwykle cenny, pierwszy wiosenny triumf padł łupem piłkarzy Broni Radom. Jeżeli jeszcze nie widzieliście, możecie obejrzeć bramki z tego spotkania.
Data: 2021-03-29 10:39:29 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga
Bardzo ważna wygrana Broni Radom z GKS Wikielec
Broń Radom potrzebuje punktów jak ryba wody i dlatego mecz z GKS Wikielec, który także walczy o utrzymanie w III lidze, był bardzo ważny właśnie w kontekście zachowania ligowego bytu. I dlatego zwycięstwo Broni jest bezcenne, a tym razem naprawdę nieważne w jakim stylu zostało wywalczone.
Data: 2021-03-28 12:55:35 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga
Radomiak zdeklasował rywali w drodze do awansu
Wciąż nie wiadomo, czy dojdzie do środowego meczu Radomiaka Radom w Niepołomicach. Korzystając więc z okazji, przypominamy Wam wyjątkowe zdjęcie - pierwsze, na którym Leandro Rossi zapozował wraz z Zielonymi przed swoim debiutem przy Struga. Pamiętacie, co było dalej?
Data: 2021-03-23 12:50:51 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga
Broń Radom podzieliła się punktami z Lechią w Tomaszowie Mazowieckim
W bardzo ważnym dla końcowego układu tabeli pojedynku piłkarze radomskiej Broni zremisowali w Tomaszowie Mazowieckim z sąsiadem w ligowej tabeli, miejscową Lechią. I w obydwu teamach ten wynik budzi ogromny niedosyt
Data: 2021-03-20 15:08:32 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga