|   On-line: 40

Radomianin brązowym medalistą mistrzostw Polski!
Hubert Plenkiewicz nie zwalnia tempa. Dopiero co zdobył Mistrzostwo Polski w deblu do lat 16, a w ubiegły weekend sięgnął po brązowy medal Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn w deblu, tym razem w parze z Jankiem Nowackim z CKT Grodzisk Mazowiecki.
Data: 2024-07-24 15:28:16 | Kategoria: Inne / Tenis
Hubert Plenkiewicz złotym medalistą w deblu
Na kortach klubu tenisowego Return Zamość Hubert Plenkiewicz zdobył złoty medal Mistrzostw Polski - XXX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Tenisie Ziemnym do lat 16.
Data: 2024-07-11 07:16:10 | Kategoria: Inne / Tenis
Kolejny udany występ Liliany Kołtun
Liliana Kołtun z RKT Return zajęła trzecie miejsce w OTK Młodziczek rozegranym w Krakowie.
Data: 2024-07-05 14:29:25 | Kategoria: Inne / Tenis
Podwójne Mistrzostwo Polski Daniela Kwietnia
W Kozerkach rozegrane zostały Mistrzostwa Polski skrzatów. Udział w zawodach wzięła rekordowa liczba ponad 140 uczestników, a z podwójnym triumfem ze zmagań wraca Daniel Kwiecień z Akademii Tenisowej Masters.
Data: 2024-07-05 14:11:05 | Kategoria: Inne / Tenis
Trzy medale Daniela Kwietnia w Tennis Europe
Świetnie zaprezentował się zawodnik Akademii Tenisowej Masters, Daniel Kwiecień podczas dwóch turniejów międzynarodowych Tennis Europe skrzatów w Czechach i na Słowacji.
Data: 2024-06-24 14:19:49 | Kategoria: Inne / Tenis
Dwa medale radomianki Mistrzostw województwa juniorek
Brązowy medal w singlu i srebrny w grze podwójnej wywalczyła zawodniczka Akademii Tenisowej Masters Wiktoria Chmielewska podczas mistrzostw województwa juniorek.
Data: 2024-06-04 09:13:54 | Kategoria: Inne / Tenis
Daniel Kwiecień Mistrzem Województwa skrzatów
W Kozerkach odbyły się Mistrzostwa Województwa skrzatów, w których udział wzięli zawodnicy Akademii Tenisowej Masters, Daniel Kwiecień i Natalia Polit. Podopieczni Katarzyny Chmielewskiej zakończyli turniej z medalami.
Data: 2024-05-27 13:33:12 | Kategoria: Inne / Tenis
Radomianka w finale zmagań w Stalowej Woli
Znakomity występ zanotowała Liliana Kołtun w OTK Młodzików w Stalowej Woli. Podopieczna Bartłomieja Maroszka po trzech zwycięstwach nad rok starszymi rywalkami dotarła do finału turnieju.
Data: 2024-05-23 16:35:37 | Kategoria: Inne / Tenis
Podium Wiktorii Chmielewskiej w Ustroniu
Bardzo dobry występ zanotowała zawodniczka Akademii Tenisowej Masters, Wiktoria Chmielewska w dalekim Ustroniu. W OTK juniorek wywalczyła trzecie miejsce.
Data: 2024-05-23 16:30:52 | Kategoria: Inne / Tenis
Cztery trofea ekip AT Masters
Aż 106 drużyn z 23 klubów w pięciu kategoriach wiekowych wzięło udział w Drużynowych Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego. Mecze finałowe rozegrane zostały na obiekcie Mery w Warszawie. Bardzo dobry wynik osiągnęły drużyny Akademii Tenisowej Masters, które zdobyły w sumie cztery medale.
Data: 2024-05-14 21:51:46 | Kategoria: Inne / Tenis

następna >>

Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej

Patryk Jakubczyk wzmocnił Broń Radom 16-07-2024

Leo Legenda jedzie na festiwal! 16-07-2024

Damian Winiarski wrócił do Broni Radom 15-07-2024

Sneakersy niskie czy wysokie – które wybrać?

15-07-2024

Damian Żarłok grającym trenerem Ruszcovii Borkowice 14-07-2024

Dariusz Mortka grającym trenerem KS Błotnica 14-07-2024

Transferowy hit w Broni i porażka ze Stalą SW 13-07-2024

Remis Radomiaka z Motorem w ostatnim sprawdzianie przed ligą 12-07-2024

Poznaliśmy pary I rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu radomskiego 12-07-2024